SZ025110SH359
content-single-product.php
*source: meta.php
( show the attributes in list)
SKU : SZ025110SH359
Thickness x Width : 0.25mm x 1.1mm
Purity Weight (per inch)
18K
  • 0.057 gram
14K
  • 0.050 gram
10K
9K
Category:
Product Details
Width ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·šη²— (mm)
1.10mm 0.25mm