SZ025100SH30
content-single-product.php
*source: meta.php
( show the attributes in list)
SKU : SZ025100SH30
Thickness x Width : 0.25mm x 1mm
Purity Weight (per inch)
18K
  • 0.530 gram
14K
  • 0.461 gram
10K
9K
PT950/900
Category:
Product Details
Width ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·šη²— (mm)
1.00mm 0.25mm