SZ035150SH35
Product Enquiry
×
content-single-product.php
SKU: SZ035150SH35
Purity: 18K
Thickness x Width: 0.35mm x 1.5mm
Weight: 0.109gram (per inch)
*source: meta.php
( show the attributes in list)
SKU :
SZ035150SH35
|---|---|
| Purity | Weight (per inch) |
| 18K |
| 14K |
| 10K |
| 9K |
| Purity | 18K0.109g per inch |
| Thickness x Width | 0.35mm x 1.5mm0.109g per inch |
Category: Cross Flash O Chain
Product Details
| Width ε―¬εΊ¦ (mm) | Thickness η·η² (mm) |
| 1.5mm | 0.35mm |
| ζθ² / Purity | ιιοΌοΌ g/inchοΌ |
| 18K | 0.100 |
| 14K | 0.087 |
| 10K | 0.076 |
| 9K | 0.074 |
| PT | 0.131 |
| ιΆ | 0.068 |
Related products
SZ025120SH43
*source: meta.php( show the attributes in list)SKU : SZ025120SH43Thickness x Width : 0.25mm x 1.2mm Purity Weight (per inch) 18K - 0.040 gram
14K - 0.035 gram
10K - 0.030 gram
9K - 0.030 gram
Purity 18K0.04g per inch Thickness x Width 0.25mm x 1.2mm0.04g per inch Category: Cross Flash O ChainProduct DetailsWidth ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·η² (mm) 1.2mm 0.25mm ζθ² / Purity ιιοΌοΌ g/inchοΌ 18K 0.040 14K 0.035 10K 0.030 9K 0.030 PT 0.053 Silver 0.027