SZ040170SH32
Product Enquiry
×
content-single-product.php
SKU: SZ040170SH32
Purity: 18K
Thickness x Width: 0.4mm x 1.7mm
Weight: 0.13gram (per inch)
*source: meta.php
( show the attributes in list)
SKU :
SZ040170SH32
|---|---|
| Purity | Weight (per inch) |
| 18K |
| 14K |
| 10K |
| 9K |
| Purity | 18K0.13g per inch |
| Thickness x Width | 0.4mm x 1.7mm0.13g per inch |
Category: Cross Flash O Chain
Product Details
| Width ε―¬εΊ¦ (mm) | Thickness η·η² (mm) |
| 1.70mm | 0.4mm |
| ζθ² / Purity | ιιοΌοΌ g/inchοΌ |
| 18K | 0.130 |
| 14K | 0.113 |
| 10K | 0.099 |
| 9K | 0.096 |
| PT | 0.171 |
| ιΆ | 0.088 |
Related products
SZ030130SH37
*source: meta.php( show the attributes in list)SKU : SZ030130SH37Thickness x Width : 0.3mm x 1.3mm Purity Weight (per inch) 18K - 0.075 gram
14K - 0.065 gram
10K - 0.057 gram
9K - 0.056 gram
Purity 18K0.075g per inch Thickness x Width 0.3mm x 1.3mm0.075g per inch Category: Cross Flash O ChainProduct DetailsWidth ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·η² (mm) 1.3mm 0.3mm ζθ² / Purity ιιοΌοΌ g/inchοΌ 18K 0.075 14K 0.065 10K 0.057 9K 0.056 PT 0.098 ιΆ 0.051