SZ050195SH27
Product Enquiry
×
content-single-product.php
SKU: SZ050195SH27
Purity: 18K
Thickness x Width: 0.5mm x 1.95mm
Weight: 0.23gram (per inch)
*source: meta.php
( show the attributes in list)
SKU :
SZ050195SH27
|---|---|
| Purity | Weight (per inch) |
| 18K |
| 14K |
| 10K |
| 9K |
| Purity | 18K0.23g per inch |
| Thickness x Width | 0.5mm x 1.95mm0.23g per inch |
Category: Cross Flash O Chain
Product Details
| Width ε―¬εΊ¦ (mm) | Thickness η·η² (mm) |
| 1.95mm | 0.5mm |
| ζθ² / Purity | ιιοΌοΌ g/inchοΌ |
| 18K | 0.230 |
| 14K | 0.200 |
| 10K | 0.175 |
| 9K | 0.170 |
| PT | 0.302 |
| ιΆ | 0.155 |
Related products
SZ035130SH27
*source: meta.php( show the attributes in list)SKU : SZ035130SH27Thickness x Width : 0.35mm x 1.3mm Purity Weight (per inch) 18K - 0.100 gram
14K - 0.087 gram
10K - 0.076 gram
9K - 0.074 gram
Purity 18K0.1g per inch Thickness x Width 0.35mm x 1.3mm0.1g per inch Category: Cross Flash O ChainProduct DetailsWidth ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·η² (mm) 1.3mm 0.35mm ζθ² / Purity ιιοΌοΌ g/inchοΌ 18K 0.100 14K 0.087 10K 0.076 9K 0.074 PT 0.131 ιΆ 0.068