SZ035145SH32
Product Enquiry
×
content-single-product.php
SKU: SZ035145SH32
Purity: 18K
Thickness x Width: 0.35mm x 1.45mm
Weight: 0.1gram (per inch)
*source: meta.php
( show the attributes in list)
SKU :
SZ035145SH32
|---|---|
| Purity | Weight (per inch) |
| 18K |
| 14K |
| 10K |
| 9K |
| Purity | 18K0.1g per inch |
| Thickness x Width | 0.35mm x 1.45mm0.1g per inch |
Category: Cross Flash O Chain
Product Details
| Width ε―¬εΊ¦ (mm) | Thickness η·η² (mm) |
| 1.45mm | 0.35mm |
| ζθ² / Purity | ιιοΌοΌ g/inchοΌ |
| 18K | 0.100 |
| 14K | 0.087 |
| 10K | 0.076 |
| 9K | 0.074 |
| PT | 0.131 |
| ιΆ | 0.068 |
Related products
SZ045175SH27
*source: meta.php( show the attributes in list)SKU : SZ045175SH27Thickness x Width : 0.45mm x 1.75mm Purity Weight (per inch) 18K - 0.205 gram
14K - 0.178 gram
10K - 0.156 gram
9K - 0.152 gram
Purity 18K0.205g per inch Thickness x Width 0.45mm x 1.75mm0.205g per inch Category: Cross Flash O ChainProduct DetailsWidth ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·η² (mm) 1.75mm 0.45mm ζθ² / Purity ιιοΌοΌ g/inchοΌ 18K 0.205 14K 0.178 10K 0.156 9K 0.152 PT 0.269 ιΆ 0.138