SZ035115BSH27
Product Enquiry
×
content-single-product.php
SKU: SZ035115BSH27
Purity: 18K
Thickness x Width: 0.35mm x 1.15mm
Weight: 0.107gram (per inch)
*source: meta.php
( show the attributes in list)
SKU :
SZ035115BSH27
|---|---|
| Purity | Weight (per inch) |
| 18K |
| 14K |
| 10K |
| 9K |
| Purity | 18K0.107g per inch |
| Thickness x Width | 0.35mm x 1.15mm0.107g per inch |
Category: Cross Flash O Chain
Related products
SZ035130SH27
*source: meta.php( show the attributes in list)SKU : SZ035130SH27Thickness x Width : 0.35mm x 1.3mm Purity Weight (per inch) 18K - 0.100 gram
14K - 0.087 gram
10K - 0.076 gram
9K - 0.074 gram
Purity 18K0.1g per inch Thickness x Width 0.35mm x 1.3mm0.1g per inch Category: Cross Flash O ChainProduct DetailsWidth ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·η² (mm) 1.3mm 0.35mm ζθ² / Purity ιιοΌοΌ g/inchοΌ 18K 0.100 14K 0.087 10K 0.076 9K 0.074 PT 0.131 ιΆ 0.068