SZ070245PSH50
Product Enquiry
×
content-single-product.php
SKU: SZ070245PSH50
Purity: 18K
Thickness x Width: 0.7mm x 2.45mm
Weight: 0.368gram (per inch)
*source: meta.php
( show the attributes in list)
SKU :
SZ070245PSH50
|---|---|
| Purity | Weight (per inch) |
| 18K |
| 14K |
| 10K |
| 9K |
| Purity | 18K0.368g per inch |
| Thickness x Width | 0.7mm x 2.45mm0.368g per inch |
Category: Cross Flash O Chain
Product Details
Related products
SZ030120SH32
*source: meta.php( show the attributes in list)SKU : SZ030120SH32Thickness x Width : 0.3mm x 1.2mm Purity Weight (per inch) 18K - 0.084 gram
14K - 0.073 gram
10K - 0.064 gram
9K - 0.062 gram
Purity 18K0.084g per inch Thickness x Width 0.3mm x 1.2mm0.084g per inch Category: Cross Flash O ChainProduct DetailsWidth ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·η² (mm) 1.2mm 0.3mm ζθ² / Purity ιιοΌοΌ g/inchοΌ 18K 0.070 14K 0.061 10K 0.053 9K 0.052 PT 0.092 ιΆ 0.047