SZ030115SH27
Product Enquiry
×
content-single-product.php
SKU: SZ030115SH27
Purity: 18K
Thickness x Width: 0.3mm x 1.15mm
Weight: 0.084gram (per inch)
*source: meta.php
( show the attributes in list)
SKU :
SZ030115SH27
|---|---|
| Purity | Weight (per inch) |
| 18K |
| 14K |
| 10K |
| 9K |
| Purity | 18K0.084g per inch |
| Thickness x Width | 0.3mm x 1.15mm0.084g per inch |
Category: Cross Flash O Chain
Product Details
| Width ε―¬εΊ¦ (mm) | Thickness η·η² (mm) |
| 1.15mm | 0.3mm |
| ζθ² / Purity | ιιοΌοΌ g/inchοΌ |
| 18K | 0.084 |
| 14K | 0.073 |
| 10K | 0.064 |
| 9K | 0.062 |
| PT | 0.110 |
| ιΆ | 0.057 |
Related products
SZ030120SH32
*source: meta.php( show the attributes in list)SKU : SZ030120SH32Thickness x Width : 0.3mm x 1.2mm Purity Weight (per inch) 18K - 0.084 gram
14K - 0.073 gram
10K - 0.064 gram
9K - 0.062 gram
Purity 18K0.084g per inch Thickness x Width 0.3mm x 1.2mm0.084g per inch Category: Cross Flash O ChainProduct DetailsWidth ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·η² (mm) 1.2mm 0.3mm ζθ² / Purity ιιοΌοΌ g/inchοΌ 18K 0.070 14K 0.061 10K 0.053 9K 0.052 PT 0.092 ιΆ 0.047