SZ045175SH27
Product Enquiry
×
content-single-product.php
SKU: SZ045175SH27
Purity: 18K
Thickness x Width: 0.45mm x 1.75mm
Weight: 0.205gram (per inch)
*source: meta.php
( show the attributes in list)
SKU :
SZ045175SH27
|---|---|
| Purity | Weight (per inch) |
| 18K |
| 14K |
| 10K |
| 9K |
| Purity | 18K0.205g per inch |
| Thickness x Width | 0.45mm x 1.75mm0.205g per inch |
Category: Cross Flash O Chain
Product Details
| Width ε―¬εΊ¦ (mm) | Thickness η·η² (mm) |
| 1.75mm | 0.45mm |
| ζθ² / Purity | ιιοΌοΌ g/inchοΌ |
| 18K | 0.205 |
| 14K | 0.178 |
| 10K | 0.156 |
| 9K | 0.152 |
| PT | 0.269 |
| ιΆ | 0.138 |
Related products
SZ055210SH27
*source: meta.php( show the attributes in list)SKU : SZ055210SH27Thickness x Width : 0.55mm x 2.1mm Purity Weight (per inch) 18K - 0.262 gram
14K - 0.228 gram
10K - 0.199 gram
9K - 0.194 gram
Purity 18K0.262g per inch Thickness x Width 0.55mm x 2.1mm0.262g per inch Category: Cross Flash O ChainProduct DetailsWidth ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·η² (mm) 2.1mm 0.55mm ζθ² / Purity ιιοΌοΌ g/inchοΌ 18K 0.262 14K 0.228 10K 0.199 9K 0.194 PT 0.344 ιΆ 0.177