HZQN080H
Product Enquiry
×
content-single-product.php
SKU: HZQN080H
Purity: 18K
Thickness x Width: 0.5*0.15 x 0.8mm
Weight: 0.137gram (per inch)
*source: meta.php
( show the attributes in list)
SKU :
HZQN080H
|---|---|
| Purity | Weight (per inch) |
| 18K |
| 14K |
| 10K |
| 9K |
| PT950/900 |
| ι |
| Purity | 18K0.137g per inch |
| Thickness x Width | 0.5*0.15 x 0.8mm0.137g per inch |
Category: Box Chain
Product Details
| Width ε―¬εΊ¦ (mm) | Thickness η·η² (mm) |
| 0.80mm | 0.5*0.15 |
| ζθ² / Purity | ιιοΌοΌ g/inchοΌ |
| 18K | 0.137 |
| 14K | 0.119 |
| 10K | 0.104 |
| 9K | 0.101 |
| PT | 0.180 |
| ιΆ | 0.092 |
Related products
HZ095H8
*source: meta.php( show the attributes in list)SKU : HZ095H8Thickness x Width : 0.6*0.17mm x 0.95mm Purity Weight (per inch) 18K - 0.150 gram
14K - 0.131 gram
10K - 0.114 gram
9K - 0.111 gram
PT950/900 - 0.197 gram
ι - 0.101 gram
Thickness x Width 0.6*0.17mm x 0.95mm0.15g per inch Purity 18K0.15g per inch Category: Box ChainProduct DetailsWidth ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·η² (mm) 0.95mm 0.6*0.17 ζθ² / Purity ιιοΌοΌ g/inchοΌ 18K 0.150 14K 0.131 10K 0.114 9K 0.111 PT 0.197 ιΆ 0.101
HZ085
*source: meta.php( show the attributes in list)SKU : HZ085Thickness x Width : 0.5*0.15mm x 0.8mm Purity Weight (per inch) 18K - 0.150 gram
14K - 0.131 gram
10K - 0.114 gram
9K - 0.111 gram
PT950/900 - 0.197 gram
ι - 0.101 gram
Purity 18K0.15g per inch Thickness x Width 0.5*0.15mm x 0.8mm0.15g per inch Category: Box ChainProduct DetailsWidth ε―¬εΊ¦ (mm) Thickness η·η² (mm) 0.85mm 0.5*0.15 ζθ² / Purity ιιοΌοΌ g/inchοΌ 18K 0.150 14K 0.131 10K 0.114 9K 0.111 PT 0.197 ιΆ 0.101